Tragedy of the commons (1.0.9) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Results
sq: Rezultatet
