Tragedy of the commons (1.0.10) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས
