Tragedy of the commons (1.0.10) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Results
eo: Rezultoj
