Tragedy of the commons (1.0.10) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Started
eu: Hasita

en: button
eu: botoia
