Tragedy of the commons (1.0.10) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Results
my: ရလဒ်
