Tragedy of the commons (1.0.9) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Results
ne: परिणाम
