Tragedy of the commons (1.0.10) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga
