Tragedy of the commons (1.0.10) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Results
ug: نەتىجە
