Trance (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: @date by @username
lt: @username - @date
