Trance (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Id
bg: Номер

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
