Transaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: n/a
ku: نییە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: All
ku: هەموو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Other
ku: هیتر

en: Operation
ku: کردار

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
