Transaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Details
ps: سپړنې

en: Other
ps: نور

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundles
ps: بنډلونه
