Transaction (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Log message
ta: பதிகைத் தகவல்

en: Details
ta: விபரங்கள்
