Transaction (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Types
fi: Tyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: n/a
fi: ei mitään

en: Continue
fi: Jatka

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: Log message
fi: Lokimerkintä

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Amount
fi: Määrä

en: Other
fi: Muu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Authored on
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Balance
fi: Saldo

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: Execute
fi: Suorita

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Bundles
fi: Paketit

en: Created by
fi: Luonut

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fi: Epäkelpo koneluettava nimi. Syötä jokin muu nimi kuin %invalid.

en: Bundle ID
fi: Paketin ID

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
fi: Koneellisesti luettava nimi on jo käytössä. Sen pitää olla uniikki.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
