Transaction (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
