Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Types
bg: Типове

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Authored by
bg: Написано от

en: Details
bg: Детайли

en: Operation
bg: Действие

en: Authored on
bg: Написано на

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Execute
bg: Изпълни
