Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Types
el: Τύποι

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: n/a
el: δ/υ

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
el: Μη έγκυρο μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Εισάγετε ένα όνομα διαφορετικό του %invalid.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα είναι ήδη σε χρήση. Πρέπει να είναι μοναδικό.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
