Transaction (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Types
eu: Motak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
