Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot
