Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Details
ka: დეტალები

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
