Transaction (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transactions
kk: Шарттар

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Types
kk: Типтар

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: n/a
kk: жоқ

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Operation
kk: Операция

en: Authored on
kk: Уақыты
