Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Save
et: Salvesta

en: Log message
et: Logiteade

en: State
et: Olek

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transaction workflow
et: Tehingu töövoog

en: Form mode
et: Vormireziim

en: Transitions
et: Olekusiirded
