Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Save
ja: 保存

en: Log message
ja: ログメッセージ

en: State
ja: 状態

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Form mode
ja: フォームモード

en: Transitions
ja: 推移

en: Submit button label
ja: 送信ボタンのラベル

en: State label
ja: 状態のラベル
