Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Save
ar: حفظ

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: State
ar: الحالة

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Form mode
ar: نمط الاستمارة
