Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Save
cs: Uložit

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: State
cs: Stav

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Form mode
cs: Režim formuláře
