Transaction Workflow (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save
da: Gem

en: Log message
da: Logbesked

en: State
da: Status

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Transaction workflow
da: Transaktionsarbejdsgang

en: Form mode
da: Formulartilstand

en: Transitions
da: Overgange

en: State label
da: Tilstands-label
