Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: State
el: Κατάσταση

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας
