Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Save
hr: Spremi

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: State
hr: Država

en: Workflow
hr: Tijek
