Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Log message
nl: Logbericht

en: State
nl: Status

en: Form mode
nl: Formuliermodus

en: Transitions
nl: Overgangen

en: Submit button label
nl: Label verzendknop

en: State label
nl: Statuslabel
