Transaction Workflow (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Save
tr: Kaydet

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: State
tr: Durum

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Form mode
tr: Form Kipi

en: Transitions
tr: Geçişler

en: State label
tr: Durum etiketi
