Transbank (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: N/A
fa: هیچ

en: Production
fa: محصولات

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری
