Transbank (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
