Transbank (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Production
tr: Üretim

en: services
tr: hizmetler

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Card type
tr: Kart türü

en: Card number
tr: Kart numarası
