Transform API (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: Configure
ca: Configura

en: Include
ca: Incloure

en: Date format
ca: Format de la data

en: Block
ca: Bloc

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Plain text
ca: Text pla

en: System
ca: Sistema

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Hidden
ca: Ocult

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Blocks
ca: Blocs

en: Save blocks
ca: Desa els blocs

en: The block settings have been updated.
ca: S'han actualitzat els paràmetres del bloc.

en: Save block
ca: Desa el bloc

en: The block configuration has been saved.
ca: S'ha desat la configuració del bloc.

en: Menus
ca: Menús

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Web services
ca: Serveis web

en: Delete region
ca: Esborra la regió

en: Add region
ca: Afegir regió

en: Boolean
ca: Booleà

en: (No subject)
ca: (Sense assumpte)

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:

en: Weight for @block block
ca: Pes pel bloc de @block

en: Region for @block block
ca: Regió pel bloc de @block

en: Label display for @title
ca: Presentació de l'etiqueta per @title

en: Formatter for @title
ca: Formatador per @title

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Place block
ca: Situa el bloc

en: Select the region where this block should be displayed.
ca: Seleccioneu la regió on s'ha de mostrar aquest bloc.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
ca: Escolliu un format per a mostrar la data. Estigueu segurs d'establir un format correcte per al camp, p. ex. ometeu l'hora per a un camp que només té una data.

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.

en: Comment list
ca: Llistat de comentaris

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: Menu levels
ca: Nivells de menú

en: Text (formatted)
ca: Text (amb format)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
ca: Aquest bloc està trencat o falta. Pot ser que falti contingut o heu d'habilitar el mòdul original.

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: Time zone: @timezone
ca: Fus horari: @timezone

en: Time zone override
ca: Sobreescriu el fus horari

en: The time zone selected here will always be used
ca: El fus horari seleccionat aquí serà utilitzat sempre

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
ca: Situa un bloc <span class="visually-hidden">a la regió %region</span>

en: No blocks available.
ca: No hi ha blocs disponibles.

en: @label (disabled)
ca: @label (inhabilitat)

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar

en: This maximum number includes the initial level.
ca: Aquest número màxim inclou el nivell inicial.

en: The "%plugin_id" was not found
ca: No s'ha trobat "%plugin_id"

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
