Transform API (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: System
bg: Система

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Hidden
bg: Скрит

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове

en: Save blocks
bg: Запази блоковете

en: The block settings have been updated.
bg: Блоковите настройки бяха обновени.

en: Save block
bg: Запази блока

en: The block configuration has been saved.
bg: Конфигурацията на блока беше записана.

en: Menus
bg: Менюта

en: Language code
bg: Код на език

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: (No subject)
bg: (Няма тема)

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона
