Transform API (1.0.0-beta4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Unlimited
si: අනන්තයි
