Transform API (1.0.0-rc10) - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Include
lv: Iekļaut

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: System
lv: Sistēma

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: The block settings have been updated.
lv: Bloka iestatījumi tika papildināti.

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Web services
lv: Web servisi

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: (No subject)
lv: (Nav temata)

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Language switcher (@type)
lv: Valodas pārslēdzējs (@type)

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Weight for @block block
lv: @block bloka svars

en: Region for @block block
lv: @block bloka reģions

en: Nothing
lv: Nekas

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: Formatter for @title
lv: @title formatētājs

en: Place block
lv: Ievietot bloku

en: Text (formatted)
lv: Teksts (formatēts)

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)

en: Add new @entity-type %label
lv: Pievienot jaunu @entity-type %label
