Transform API (1.0.0-rc13) - en to be translation catalogue (72 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Date format
be: Фармат даты

en: Block
be: Блок

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: System
be: Сістэма

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Hidden
be: Схаваць

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Blocks
be: Блокі

en: Save blocks
be: Захаваць блокі

en: The block settings have been updated.
be: Налады блоку абноўленыя.

en: Save block
be: Захаваць блок

en: The block configuration has been saved.
be: Налады блоку захаваныя.

en: Menus
be: Меню

en: Language code
be: Код мовы

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: (No subject)
be: (Няма тэмы)

en: Language name
be: Назва мовы

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Language switcher (@type)
be: Пераключальнік мовы карыстання (@type)

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Remove block
be: Выдаліць блок

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Format settings:
be: Наладкі фармата:

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Weight for @block block
be: Вага для блока @block

en: Region for @block block
be: Рэгіён для блока @block

en: Nothing
be: Нічога

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Label display for @title
be: Адлюстраваць цэтлік для @title

en: Formatter for @title
be: Фарматаванне @title

en: Place block
be: Размеркаваць блок

en: Select the region where this block should be displayed.
be: Абраць рэгіён дзе блок мае быць паказаным.

en: Filter by block name
be: Фільтраваць па назве блоку

en: Comment list
be: Спіс каментараў

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае

en: Display in native language
be: Адлюстроўваць на роднай мове

en: Displayed in native language
be: Паказанае на роднай мове

en: The "%plugin_id" was not found
be: "%plugin_id" не знойдзена
