Transform API (1.0.0-rc13) - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: List
ne: सूचि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Save blocks
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Save block
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्

en: Menus
ne: मेनु

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Language switcher (@type)
ne: भाषा स्विचर (@type)

en: Formatter for @title
ne: @title के लिए फ़ॉर्मेटर
