Transform API (1.0.0-rc14) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Save block
mn: Хавтанг хадгалах

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Language name
mn: Хэлний нэр
