Transform API (1.0.0-rc15) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: System
bo: མ་ལག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Save blocks
bo: ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས

en: The block settings have been updated.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Save block
bo: ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས

en: The block configuration has been saved.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Add region
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: (No subject)
bo: ༼བརྗོད་དོན་མི་འདུག༽

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Language switcher (@type)
bo: སྐད་རིགས་བརྗེ་བྱེད༼@type༽

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Format settings:
bo: རྣམ་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Weight for @block block
bo: ལྷུ་ལག་@block་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Region for @block block
bo: ལྷུ་ལག་@block་ཡི་གནས་ཁུལ

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Label display for @title
bo: @title་ལ་འཆར་བའི་ཁ་བྱང

en: Formatter for @title
bo: @title་ཡི་རྣམ་བཞག
