Transform API (1.0.0-rc16) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Language name
ht: Non lang lan

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
