Transform API (1.0.0-rc17) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Block
ps: غونډ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Hidden
ps: پټ

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Save blocks
ps: غونډونه خوندي کول

en: Save block
ps: غونډ خوندي کول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Space
ps: تشه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Apostrophe
ps: غړوندى
