Transform API (1.0.0-rc18) - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: System
hy: Համակարգ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Save blocks
hy: Պահպանել բլոկերը

en: The block settings have been updated.
hy: Բլոկի պարամետրերը թարմացվել են:

en: Save block
hy: Պահպանել բլոկը

en: The block configuration has been saved.
hy: Բլոկի կարգավորումը պահպանված է

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Space
hy: Տարածություն

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: (No subject)
hy: (առանց թեմայի)

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Language switcher (@type)
hy: Լեզվի փոխանջատիչ (@type)

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Weight for @block block
hy: @block բլոկի քաշը:

en: Region for @block block
hy: @block բլոկի ռեգիոնը:

en: Nothing
hy: Ոչինչ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:
