Transform API (1.0.0-rc3) - en to or translation catalogue (21 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Save blocks
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block settings have been updated.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ଯାସ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Save block
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block configuration has been saved.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ୟାସ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍

en: (No subject)
or: (ବିଷୟ ନାହିଁ)

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
