Transform API (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Block
af: Blok

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: Save blocks
af: Stoor blokke

en: The block settings have been updated.
af: Die blokverstellings is gewysig.

en: Save block
af: Stoor blok

en: The block configuration has been saved.
af: DIe blok se konfigurasie is gestoor.

en: Language code
af: Taalkode

en: (No subject)
af: (Geen onderwerp)
