Transform API (1.0.0-rc5) - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Configure
et: Seadistus

en: Include
et: Kaasa

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Original image
et: Algne pilt

en: Plain text
et: Lihttekst

en: System
et: Süsteem

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Hidden
et: Peidetud

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Simple
et: Lihtne

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Save blocks
et: Salvesta plokid

en: The block settings have been updated.
et: Ploki seaded on uuendatud.

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: Menus
et: Menüüd

en: Language code
et: Keele kood

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Regions
et: Regioonid

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Text length
et: Teksti pikkus

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Weight for @block block
et: Ploki @block kaal

en: Region for @block block
et: Regioon plokile @block

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Label display for @title
et: @title kuvatav silt

en: Formatter for @title
et: @title vormindaja

en: Place block
et: Paiguta plokk

en: Select the region where this block should be displayed.
et: Vali regioon, kus seda plokki kuvatakse.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
et: Vali kuupäeva kuva formaat. Veendu, et antud formaat vastab vastava välja vajadustele.

en: Format: @display
et: Formaat: @display

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.

en: Comment list
et: Kommentaaride nimekiri

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Text (formatted)
et: Tekst (vormindatud)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
et: Plokk on katki või kadunud. Sisu võib olla lehelt puudu ning algne moodul tuleb tõenäoliselt uuesti sisse lülitada.

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Time zone: @timezone
et: Ajavöönd: @timezone

en: Time zone override
et: Ajatsooni ülekirjutamine/muutmine

en: The time zone selected here will always be used
et: Siin valitud ajatsooni saab põhiliseks ajatsooniks.

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
et: Paiguta plokk <span class="visually-hidden">regiooni %region</span>

en: No blocks available.
et: Plokke pole saadaval.

en: @label (disabled)
et: @label (keelatud)

en: The "%plugin_id" was not found
et: Pluginat "%plugin_id" ei leitud
