Transform API (1.0.0-rc5) - en to eu translation catalogue (60 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Region
eu: Atal

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Include
eu: Barne

en: Date format
eu: Data formatua

en: Block
eu: Blokea

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Plain text
eu: Testu laua

en: System
eu: Sistema

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Simple
eu: Sinplea

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Save blocks
eu: Gorde blokeak

en: The block settings have been updated.
eu: Blokeen ezarpenak eguneratu dira.

en: Save block
eu: Gorde blokea

en: The block configuration has been saved.
eu: Blokearen konfigurazioa gorde da.

en: Menus
eu: Menuak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: (No subject)
eu: (Gairik ez)

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Weight for @block block
eu: @block blokearentzako pisua

en: Region for @block block
eu: @block blokearentzako eskualdea

en: Nothing
eu: Ezer

en: Format: @display
eu: Formatua: @display

en: Comment list
eu: Iruzkin zerrenda

en: Time zone: @timezone
eu: Ordu eremua: @timezone
