Transform API (1.0.0-rc7) - en to jv translation catalogue (53 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Include
jv: Klebu

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Block
jv: Blok

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: Save blocks
jv: Nyimpen blok

en: The block settings have been updated.
jv: Sétingan blok uwis diubah.

en: Save block
jv: Simpen blok

en: The block configuration has been saved.
jv: Pengaturan blok uwis disimpen.

en: Menus
jv: Menu

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Web services
jv: Layanan web

en: (No subject)
jv: (Ora ānā subyek)

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Format settings:
jv: Setèlan format:

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Weight for @block block
jv: Bobot kanggo blok @block

en: Region for @block block
jv: Region kanggo blok @block

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Label display for @title
jv: Jeneng tampilan kanggo @title

en: Formatter for @title
jv: Pengformat kanggo @title
