Transform API (1.0.0) - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Region
hr: Regija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Include
hr: Uključi

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Block
hr: Blok

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: System
hr: Sustav

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Save blocks
hr: Spremi blokove

en: The block settings have been updated.
hr: Postavke bloka su osvježene.

en: Save block
hr: Spremi blok

en: The block configuration has been saved.
hr: Postavke bloka spremljene.

en: Menus
hr: Izbornici

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Space
hr: Razmak

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: (No subject)
hr: (Bez naziva)

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Language switcher (@type)
hr: Promjena jezika (@type)

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica

en: Display with prefix and suffix.
hr: Prikaži s prefiksom i sufiksom.

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Weight for @block block
hr: Težina @block bloka

en: Region for @block block
hr: Regija @block bloka

en: Nothing
hr: Ništa

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven stroju-čitljiv naziv. Može sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Label display for @title
hr: Etiketa za @title

en: Formatter for @title
hr: Oblikovatelj za @title
